Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Lindab
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

LINDAB
Kim jesteśmy?
Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem produktów i rozwiązań dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji
Dlaczego warto pracować u nas?
- Praca na dwie zmiany: 6:00- 14:00 oraz 14:00 - 22:00
- Brak pracy w weekendy
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Duże dofinansowanie na banefity - Medicover, MultiSport
Twoje zadania?
- Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego
- Utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego
- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie - kierunkowe elektryczne;
mile widziane doświadczenie mechaniczne;
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- Doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku;
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
- Kreatywność, chęć znajdowania rozwiązań i samodzielność w działaniu.
Wynagrodzenie: od 7 000 brutto (podstawa) + premie
Osoby zainteresowane - zapraszamy do kontaktu
telefon: 519 050 564

  • Praca Pruszków
  • Elektromechanik Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749