Technik Utrzymania Ruchu
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca na pełny etat w systemie jednozmianowym (6-14), gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • stabilne zatrudnienie w firmie z duńskim kapitałem​
  • podstawa + premie
  • dodatek za pracę w soboty
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta​
  • wsparcie przełożonego w okresie wdrożeniowym i przyjazne relacje w zespole
  • możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym
  • pakiet Benefitów (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie, Stołówka, prywatna opieka medyczna Lux Med)
  • szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy.

  • Praca Bolesławiec
  • Technik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448