Pracownik działu utrzymania ruchu
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i konserwacja maszyn przemysłu spożywczego
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami.
  • Usuwanie i analiza przyczyn awarii.
  • Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i ciągłości produkcji.
  • Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu.
  • Przestrzeganie wsparcie działań z zakresu BHP
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP 1 Kw
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, budowy maszyn
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Możliwość szybkiego rozwoju w firmie zajmującej się produkcją żywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • W przypadku braku doświadczenia gwarantujemy szkolenie
  • Codziennie darmowy, ciepły posiłek dla pracowników

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik biurowy Bolesławiec
  • Pracownik fizyczny Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228