Technik Utrzymania Budynku
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, śląskie, Polska
ENGIE Services Sp. z o.o.
18. 5. 2024

ENGIE Services Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, sanitarne, grzewcze, ppoż., gaz lub inne w zależności od obiektu
  • Wykrywanie i usuwanie usterek
  • Obsługa zgłoszeń awarii
  • Cykliczne przeglądy
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

  • Doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku wyżej wymienionych instalacji
  • Uprawnienia SEP G1
  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość jęz. polskiego

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP G2, G3

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor
  • Karta Multisport już od 21 zł
  • Premię stażową
  • Płatny program poleceń od 2000 brutto
  • Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, oraz nabycie nowych umiejętności zawodowych

  • Praca Racibórz
  • Technik Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322