Technik Utrzymania Budynku
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, śląskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności technicznej instalacji takich jak: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, sanitarne, grzewcze, ppoż., gazowe
  • Wykrywanie i usuwanie usterek
  • Bieżąca obsługa zgłoszeń awarii
  • Przeprowadzanie cyklicznych przeglądów systemów
  • Wymiana zużytych elementów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w obszarze instalacji budynkowych
  • Posiadanie uprawnień SEP G1 do obsługi i kontrolowania instalacji
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterek
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji instalacji
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Mile widziane uprawnienia SEP G2, G3

Pracodawca oferuje:

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Dostęp do platformy nauki języków eTutor
  • Dodatek do Karty Multisport
  • Premię stażową
  • Płatny program poleceń od 2000 brutto
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Racibórz
  • Technik Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509