TECHNIK / STARSZY TECHNIK
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Jedności 8, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
16. 4. 2024
od 4 400 do 5 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy :
- udział w prowadzonych w Katedrze projektach naukowo-badawczych,
- prowadzenie prac związanych z przygotowaniem i realizacją zajęć w laboratorium
(w tym przygotowanie szkła laboratoryjnego, odczynników i roztworów do ćwiczeń laboratoryjnych, kontrola pracy w laboratorium)
- obsługa administracyjna Katedry.
Godziny pracy: 7:30-15:30.

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie nauk medycznych lub przyrodniczych (biotechnologia, analityka medyczna, farmacja, biologia),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- obsługa programów MS Office,
- znajomość technik i zasad prowadzenia hodowli komórek w warunkach in vitro oraz podstawowych metod biologii molekularnej i oznaczeń biochemicznych,
- umiejętność przygotowania odczynników chemicznych,
- umiejętność przeprowadzania eksperymentów naukowych,
- doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, dokładność, kreatywność
- umiejętność pracy w zespole.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Sosnowiec
  • Technik Sosnowiec
  • Technik elektryk Sosnowiec
  • Technik elektronik Sosnowiec
  • Technik handlowiec Sosnowiec
  • Technik mechanik Sosnowiec
  • Technik weterynarii Sosnowiec
  • Technik budownictwa Sosnowiec
  • Technik awionik Sosnowiec
  • Technik kelner Sosnowiec
  • Technik ekonomista Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075