Technik ds. Testów
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Moltton
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Chorzów
Pracodawca
Moltton
Dodano
26.03.2024
Numer referencyjny
8472_7264

Zakres obowiązków:

  • Testowanie maszyn na podstawie dokumentacji
  • Przestrzeganie procedur testowych
  • Zarządzanie procesem usuwania usterek, kiedy takie się pojawią
  • Lokalizowanie wszystkich usterek
  • Zgłaszanie nierozwiązanych problemów do przełożonego
  • Proponowanie usprawnień procesów testowych
  • Zgłaszanie wszystkich zauważonych niezgodności dotyczących narzędzi testowych (np. termin ważności legalizacji)
  • Praca zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • Wiedzy z zakresu elektryki / elektroniki lub mechaniki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (m.in. testowanie instalacji elektrycznych)
  • Uprawnienia/Certyfikaty: SEP powyżej 1 KV
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca przy dużych międzynarodowych projektach

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Chorzów
  • Technik Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Specjalista ds. finansów Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551