Technik serwisu wozów bojowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Dla naszego Klienta, zagranicznego koncernu zbrojeniowego, poszukujemy specjalistów na stanowisko Technika ds. serwisu wozów bojowych. W ramach tego stanowiska będziesz odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej sprawności oraz gotowości bojowej kluczowego ogniwa narodowego systemu obronnego.

Oczekujemy

  • uprawnienia do wykonywania prac zakresu obsługi maszyn/elektryczności/hydrauliki,
  • doświadczenie w obsłudze i utrzymaniu instalacji elektrycznych, hydraulicznych lub mechanicznych,
  • udokumentowane doświadczenie jako technik serwisu lub utrzymania,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne, w tym umiejętność efektywnej komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • znajomość ogólnych procesów i metod konserwacji,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz serwisową,
  • wymagana jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B1/B2),
  • gotowość do podróży służbowych oraz delegacji do jednostek wojskowych (Morąg, Braniewo, Poznań).

mile widziane

  • doświadczenie w serwisie i utrzymaniu sprzętu wojskowego, w szczególności wozów bojowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – o widełkach informujemy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Zadania

  • przeprowadzanie inspekcji, działań diagnostycznych oraz prac naprawczych w zakresie hydrauliki, mechaniki i elektryki dla wozów bojowych,
  • zarządzanie stanami magazynowymi części zapasowych i materiałów serwisowych,
  • opracowywanie raportów technicznych i dokumentacji gwarancyjnej z przeprowadzonych napraw,
  • wsparcie w codziennych/tygodniowych/miesięcznych/kwartalnych/rocznych działaniach zapobiegawczych dla użytkownika końcowego,
  • współpraca z użytkownikiem końcowym w zakresie konserwacji sprzętu, wyzwań logistycznych i technicznych.

  • Praca Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Technik Pruszcz Gdański
  • Technik Nowy Dwór Gdański
  • Technik Starogard Gdański
  • Technik gdański
  • Technik awionik Gdańsk
  • Technik kelner Gdańsk
  • Technik ekonomista Gdańsk
  • Technik pszczelarz Gdańsk
  • Technik odlewnictwa Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228