Inżynier Serwisu (instalacje sanitarne)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Experum HR
22. 4. 2024

 EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 28 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

8941/IS

Obowiązki

  • obsługa gwarancyjna zrealizowanych instalacji sanitarnych
  • nadzorowanie prac serwisowych
  • pomoc w obsłudze nowych instalacji
  • promowanie usług oraz przygotowywanie ofert serwisowych
  • kontakt z dostawcami
  • odczytywanie dokumentacji technicznej i gwarancyjnej
  • wspieranie klientów pod katem merytorycznym

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, automatyka, mechanika
  • co najmniej roczne doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych lub realizacji instalacji sanitarnych
  • znajomość wewnętrznych instalacji sanitarnych od strony technicznej
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziana znajomość prawnych aspektów obsługi reklamacyjnej
  • samodzielność i sumienność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • pakiet benefitów (LUX MED, Multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych i ubezpieczenie na życie)

  • Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

  • Praca Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523