Technik serwisu (wózki widłowe)
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest wiodący dostawca rozwiązań magazynowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Technik serwisu (wózki widłowe)

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje, możliwości rozwoju
  • pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku
  • merytoryczne i praktyczne wsparcie Pionu Szkolenia Technicznego - zespołu pracowników - ekspertów służących wiedzą na każdym etapie rozwoju, w szczególności na początku pracy

Czym będziesz się zajmować po przeszkoleniu?

  • serwisowaniem urządzeń (wózki widłowe) oraz akcesoriów floty OMV Polska i Klientów
  • przeglądami technicznymi wózków widłowych
  • wymianami baterii oraz ich konserwacją
  • wymianą i specyfikacją części

Jeżeli:

  • znasz podstawy mechaniki i elektroniki
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • lubisz pracować w zespole
  • jesteś osobą sumienną, zdyscyplinowaną i operatywną
  • posiadasz wykształcenie min. zawodowe

Atutami dodatkowymi będą:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia operatora wózków jezdniowych

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Pruszków
  • Technik Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509