Doradca techniczny - Koordynator serwisu
  • Błonie
Błonie, Błonie, Dolnośląskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i tworzenie zleceń serwisowych;
  • kontakt z Klientami niemieckimi;
  • kontakt z serwisantami - mechanikami;
  • dobór części i obsługa zleceń serwisowych.

WYMAGANIA:
  • znajomość j. niemieckiego min na poziomie A2;
  • wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn (np. rolniczych, leśnych, budowlanych, górniczych, samochodów osobowych lub ciężarowych).

Doświadczenie w obsłudze klienta oraz prawo jazdy kat. B - mile widziane.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio;
  • pracę w elastycznym grafiku na 1 zmianę;
  • wynagrodzenie na początek 8000 brutto;
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie za pomocą formularzu aplikacyjnego. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Błonie
  • Doradca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018