Technik Serwisu Turbin Wiatrowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie bieżących przeglądów technicznych oraz diagnozowanie i naprawa usterek
  • wykonywanie regularnych inspekcji turbin w celu zapewnienia ich optymalnej wydajności i bezpieczeństwa
  • przeprowadzanie konserwacji w celu utrzymania długotrwałego działania turbin wiatrowych
  • przygotowywanie raportów dotyczących awarii, napraw i działań konserwacyjnych
  • przestrzeganie przepisów i standardów związanych z bezpieczeństwem pracy, ochroną środowiska i energią odnawialną
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu rozwiązywania problemów technicznych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy przy serwisie turbin wiatrowych lub w pokrewnych dziedzinach serwisowych, technicznych, utrzymaniu w ruchu
  • dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia GWO lub gotowość do uzupełnienia
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • chęć do pracy w systemie rotacyjnym / wyjazdowym

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość jęayka niemieckiego

OFERUJEMY:
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników i współpracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień do pracy na wysokości
  • dofinansowanie szkoleń i kursówubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna
  • spotkania integracyjne

  • Praca Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik odlewnictwa Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851