Technik serwisu pomp ciepła
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Oem Energy Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wyjazdy serwisowe: uruchomienia, konfiguracja, diagnostyka systemów grzewczych opartych o zainstalowane pompy ciepła
  • prowadzenie autoryzacyjnych szkoleń technicznych dla firm instalacyjnych oraz serwisowych
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej z przeprowadzonych ekspertyz serwisowych
  • bieżące prowadzenie dokumentacji w wyjazdów serwisowych
  • prowadzenie gospodarki materiałowej w zakresie powierzonego magazynu części zamiennych
  • doradztwo w zakresie wymogów montażowych i eksploatacyjnych pomp ciepła
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami handlowymi w zakresie wsparcia serwisowego

Nasze wymagania

  • znajomość działania i budowy pomp ciepła
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (DTR i dokumentacji projektowej)
  • wykształcenie techniczne w obszarze, chłodnictwa, wentylacji, ogrzewnictwa
  • doświadczenie w zakresie serwisowania pomp ciepła
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz chęć rozwoju
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne, zaangażowanie, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • język obcy (min. angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym)
  • uprawnienia F-GAZ
  • uprawnienia URE Grupy 1, 2 w zakresie E
  • dodatkowy język obcy
  • doświadczenie w branży HVAC
  • studia kierunkowe z branży HVAC, np. kierunki takie jak Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Energetyka itp.
  • znajomość programów do projektowania instalacji grzewczych
  • znajomość programów MS Office
  • znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki powiązane z efektami pracy
  • program szkoleń
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • współpracę z wiodącymi firmami z branży
  • pracę w miłej i rodzinnej atmosferze
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju osobistego
  • imprezy i spotkania integracyjne

  • Praca Chorzów
  • Technik Chorzów
  • Technik pszczelarz Chorzów
  • Technik odlewnictwa Chorzów
  • Technik ekonomista Chorzów
  • Technik awionik Chorzów
  • Technik kelner Chorzów
  • Technik elektryk Chorzów
  • Technik elektronik Chorzów
  • Technik handlowiec Chorzów
  • Technik mechanik Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570