Technik przygotowania do druku
  • Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew)
pomorskie, Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew), pomorskie, Polska
BELBAL
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O firmie Belbal Sp. z o. o

W Belbal produkujemy balony i wykonujemy na nich nadruk od 1984 roku.

Nasza historia jest zakorzeniona w ambicji zaprojektowania idealnego balonu dla sektora detalicznego i reklamowego. Poprzez prawie 40 lat ciężkiej pracy i poświęcenia, Belbal stał się dziś wiodącym globalnym graczem zarówno w branży promocji jak i rozrywkowej, co potwierdzają nasi klienci w ponad 70 krajach na całym świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Antwerpii, w Belgii. Obecnie Belbal zatrudnia około 200 osób w Tczewie, w Polsce. Belbal posiada certyfikaty ISO i FSC oraz jest członkiem Sedex, co jest dowodem na jego jakość, etykę i ambicje zrównoważonego rozwoju.
Twoje obowiązki

  • Dostosowywanie projektów klientów do nadruku na balonach.
  • Przygotowywanie plików do druku dla działu nadruków (Digital to print).
  • Przygotowywanie symulacji druku, wydruków testowych i zdjęć z wydrukowanych balonów na potrzeby projektów.
  • Adaptacja projektów opakowań (zawieszki, torby do pakowania).
  • Asystowanie przy sesjach zdjęciowych i edycji zebranych materiałów.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie desktop publishing.
  • Wykształcenie z zakresu grafiki – min. Średnie.
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomość programów: Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign), Corel Draw i Microsoft Office.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, planowania, przeprowadzania burzy mózgów i tworzenia szkiców pomysłów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu
  • Możliwość Rozwoju zawodowego

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie
  • PPK
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS

    • dopłata do wypoczynku
    • mikołajkowe

  • Owoce

  • Praca pomorskie
  • Technik Drawsko Pomorskie
  • Technik Kowalewo Pomorskie
  • Technik Jabłonowo Pomorskie
  • Technik Mikołajki Pomorskie
  • Technik pomorskie
  • Technik kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659