Technik - Spawacz
  • Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew)
pomorskie, Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew), pomorskie, Polska
BELBAL
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

O firmie Belbal Sp. z o. o

W Belbal produkujemy balony i wykonujemy na nich nadruk od 1984 roku.

Nasza historia jest zakorzeniona w ambicji zaprojektowania idealnego balonu dla sektora detalicznego i reklamowego. Poprzez prawie 40 lat ciężkiej pracy i poświęcenia, Belbal stał się dziś wiodącym globalnym graczem zarówno w branży promocji jak i rozrywkowej, co potwierdzają nasi klienci w ponad 70 krajach na całym świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Antwerpii, w Belgii. Obecnie Belbal zatrudnia około 200 osób w Tczewie, w Polsce. Belbal posiada certyfikaty ISO i FSC oraz jest członkiem Sedex, co jest dowodem na jego jakość, etykę i ambicje zrównoważonego rozwoju.
Twoje obowiązki

  • Naprawa maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie usterek, ich analiza i poszukiwanie źródła przyczyny ich powstawania

  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn i urządzeń oraz uniknięcie problemów w przyszłości

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych mających na celu prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnych/maszyn

  • Konstruowanie części mechanicznych wg rysunków

  • Spawanie konstrukcji, paneli i blach ze stali nierdzewnej i aluminium

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu
  • Umiejętność czytania planów budowlanych
  • Wykształcenie: zasadnicza szkoła zawodowa
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14;14-22;22-6) – okazjonalnie
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu
  • Możliwość Rozwoju zawodowego

Benefits

  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie
  • PPK
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS (dopłata do wypoczynku, mikołajkowe)
  • Owoce

  • Praca pomorskie
  • Technik Drawsko Pomorskie
  • Technik Kowalewo Pomorskie
  • Technik Jabłonowo Pomorskie
  • Technik Mikołajki Pomorskie
  • Technik pomorskie
  • Technik kujawsko-pomorskie
  • Spawacz kujawsko-pomorskie
  • Spawacz pomorskie
  • Spawacz Mikołajki Pomorskie
  • Spawacz Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228