Technik Obiektu (K/M)
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
9. 5. 2024

Apleona FMS jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Obowiązki:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Gotowość do pracy w systemie 12-sto godzinnym, od poniedziałku do niedzieli;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS („Wczasy pod gruszą”, świąteczna zapomoga socjalna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i podwyższania własnych kwalifikacji.

  • Praca Jawor
  • Technik Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246