Operator wózka widłowego z UDT
  • Jawor
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Praca dla osób z uprawnieniami UDT w systemie 3 zmianowym. Zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie. Wynagrodzenie z premią do 5900zł brutto/m-c. Praca od poniedziałku do piątku.

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie do 5900 brutto/ m-c w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Zadania

  • kompletacja, wprowadzanie danych do systemu, załadunek oraz rozładunek

  • Praca Jawor
  • Operator Jawor
  • Operator maszyn Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659