Technik elektronik - budowa maszyn- Chemnitz- niemiecka umowa o pracę
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
SAXJOB Personalservice GmbH
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • okablowanie szaf sterowniczych/paneli sterowniczych/rozdzielaczy,
  • okablowanie maszyn,
  • podłączanie czujników
  • testowanie/pomiary i pomoc w uruchomieniu

WYMAGANIA:
  • Ukończone szkolenie zawodowe w branży elektrycznej

Wymagania osobiste i umiejętności społeczne:

  • Stała gotowość do pracy w naszym obszarze usług
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Ponadtaryfowe wynagrodzenie
  • Urlop zbiorowy w wymiarze co najmniej 25 dni
  • Dodatek urlopowy i świąteczny zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Dopłaty branżowe
  • Osobistą osobę kontaktową w przypadku pytań i pomocy.
  • Nie musisz martwić się o odzież roboczą i narzędzia. Zostaną one dostarczone przez nas.
  • Zakładowy program emerytalny
  • Dodatek przedszkolny
  • Opieka zdrowotna
  • Jesteśmy otwarci, uczciwi, bezpośredni, przyjaźni i nieskomplikowani we wzajemnych kontaktach.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 885
18 523