Technik laboratoryjny - dział mikrobiologii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
23.04.2024
Numer referencyjny
5372_3389

Zakres obowiązków:

• wykonywanie prac technicznych (pomocniczych) na dziale mikrobiologii,

• przygotowanie materiału do badań,

• wykonywanie posiewów mikrobiologicznych,

• inne prace pomocnicze w dziale.

Oczekiwania:

• wykształcenie (technik weterynarii, biologia, ochrona środowiska, zootechnika, absolwenci studiów licencjackich - inżynieryjnych o profilu biologicznym lub pokrewnym, studenci IV i V roku w trybie zaocznym),

• mile widziane praktyki lub staże na dziale mikrobiologii,

• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz 2 soboty w miesiącu,

• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,

• pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),

• fundusz świadczeń socjalnych,

• ubezpieczenie grupowe,

• możliwość zdobycia cennego doświadczania,

• dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030