Technik laboratoryjny - usługi weterynaryjne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
18.04.2024
Numer referencyjny
5370_3387

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań na podstawie instrukcji stanowiskowych,

  • samodzielne wykonywanie badań pod nadzorem diagnosty,

  • przyjmowanie zamówień (odczynniki i materiały zużywalne)

  • zarządzanie magazynem (materiały zużywalne),

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, policealne o profilu, medycznym, weterynaryjnym lub pokrewnym

  • mile widziany studenci o kierunkach, biologicznym, weterynaryjnym, medycznym, przyrodniczym lub pokrewnym,

  • dokładność i sumienność w realizacji zadań,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, (tryb nocny) oraz w wybrane soboty,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz możliwość rozwoju,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (sportowy/medyczny)

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Wrocław
  • Technik usług fryzjerskich Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523