Technik/Inżynier ds. testowania układów elektrycznych (m/k)
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
9. 4. 2024

Trenkwalder - Technik/Inżynier ds. testowania układów elektrycznych (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta oferującego usługi w zakresie rozwoju i produkcji zabezpieczeń, produkcji szaf elektroenergetycznych oraz nowoczesnych rozwiązań systemowych dla energetyki i przemysłu, poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Świebodzice

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000009LwtUQAS

Obowiązki:
  • weryfikacja mechaniczna i elektryczna wyrobów na zgodność z dokumentacją,
  • przeprowadzanie testów elektrycznych oraz funkcjonalnych wyrobów,
  • kontrola jakości wyrobów zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcjach i procedurach,
  • współpraca przy doskonaleniu procesu testowania i kontroli jakości,
  • współpraca z innymi działami w celu efektywnej realizacji zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne),
  • bazowa wiedza w zakresie schematów elektrycznych,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dodatkowym atutem jest znajomość specyfiki produkcji związanej z prefabrykacją instalacji elektrycznych,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku,
  • szkolenia dopasowane do potrzeb i celów zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość wsparcia przy realizacji prac dyplomowych na wydziałach elektrycznych uczelni wyższych (w przypadku kontynuowania nauki w systemie zaocznym),
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Świebodzice
  • Technik Świebodzice
  • Inżynier Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190