Technik form wtryskowych
  • Szczecin
technik form wtryskowych
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Firma w Dąbiu o światowym zasięgu działająca w sektorze innowacyjnych technologii, której to produkty maja swoje zastosowanie w dziedzinach: motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii, czy komunikacji danych.

- otwieramy rekrutację i poszukujemy technika form wtryskowych

Zaaplikuj, zadzwoń, napisz sms 601 390 883- wybierz wygodną formę kontaktu dla siebie

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenia na stanowisku technolog procesu wtrysku lub ustawiacz procesu wtrysku (ok. 1 rok)
  • pasji i zrozumienia specyfiki pracy z urządzeniami, maszynami
  • uprawnienia UDT na suwnice - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

    • umiejętności komunikacji pisemnej i słownej w języku polskim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę, bezpośrednioz Pracodawcą
  • system pracy 3 zmianowy od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzeniezależne od doświadczenia - docenimy Twoja wiedzę
  • premia 500 zł brutto za frekwencję + 10% za zadanie
  • pakiet relokacyjny2000 brutto wypłacany przez 3 miesiące
  • bezpłatny autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina
  • wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do Świąt
  • program jubileuszowy 5-10-15

Zadania

  • utrzymywanie i konserwacja form wtryskowych
  • współpraca z zespołem inżynieryjnym i produkcją w celu zapewnienia efektywnego procesu produkcyjnego
  • wspieranie procesu dla personelu produkcyjnego w obszarze obsługi form wtryskowych
  • diagnozowanie awarii maszyn oraz urządzeń technicznych
  • wdrażanie oraz kontrola działań zapobiegających awariom
  • przeprowadzanie napraw i przeglądów
  • prowadzenie ewidencji dotyczącej form wtryskowych

  • Praca Szczecin
  • Technik Szczecin
  • Technik ekonomista Szczecin
  • Technik pszczelarz Szczecin
  • Technik odlewnictwa Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Technik elektronik Szczecin
  • Technik handlowiec Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik weterynarii Szczecin
  • Technik budownictwa Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532