Technik farmaceutyczny
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Cosmedica Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Troska o Pacjenta

Nasze wymagania

  • dyplom technika farmaceutycznego
  • odpowiedzialność, uczciwość oraz zaangażowanie w pracę
  • znajomość programu Kamsoft (mile widziane)
  • dobro Pacjenta zawsze na pierwszym miejscu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • Szkolenia prowadzone przez Trenera Wewnętrznego i Managera ds. Opieki Farmaceutycznej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • platforma do nauki języka obcego on-line
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Z nami każdy dzień będzie pełen wyzwań i satysfakcji - zaryzykuj i dołącz do nas

  • Praca Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Technik Pruszcz Gdański
  • Technik Nowy Dwór Gdański
  • Technik Starogard Gdański
  • Technik gdański
  • Technik awionik Gdańsk
  • Technik kelner Gdańsk
  • Technik ekonomista Gdańsk
  • Technik pszczelarz Gdańsk
  • Technik odlewnictwa Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157