Technik dentystyczny
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Pearldent
25. 5. 2024

Laboratorium Prado to miejsce ,w którym budujemy coś wyjątkowego . Wykonujemy prace protetyczne tylko i wyłącznie dla jednego gabinetu .
Naszym wspólnym celem jest tworzenie prac protetycznych jakości premium , które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów i sprawia nam tą ogromną satysfakcję.
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu ?
Wymagamy :
- wykształcenia kierunkowego - wymóg konieczny
- doświadczenia na stanowisku technik dentystyczny nie mniej niż 3 lata ,
- znajomość projektowania anatomii full contur
- dobra znajomość exocad
- malowanie , charakteryzacja koron ,
- wysokie poczucie estetyki
- oczekujemy doświadczenia w pracach cyrkonowych , PMMA ORAZ PRACACH NA IMPLANTACH ( Straumann , Neodent , Camlog , Iml , Sky , Megagen , Ab itp. - od pojedyńczych punktów do prac złożonych .
Oferujemy :
- wysokie zarobki w zależności od doświadczenia i umiejętności ,
- pracę w pełni wyposażonym cyfrowym laboratorium protetycznym
- stabilne zatrudnienie
Zakres obowiązków :
Projektowanie i frezowanie różnego rodzaju prac protetycznych a przede wszystkim korony i mosty na implantach na podbudowie metalowej , cyrkonowej .

  • Praca Gdańsk
  • Pomoc dentystyczna Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Technik Pruszcz Gdański
  • Technik Nowy Dwór Gdański
  • Technik Starogard Gdański
  • Technik gdański
  • Technik awionik Gdańsk
  • Technik kelner Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Technik elektronik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064