Ślusarz (m/w/d)
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.
3. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rewizje;
  • Ogólne prace ślusarskie;
  • Czytanie planów;
  • Obróbki metalowe;

WYMAGANIA:
  • Dyplom/Czeladnik;
  • Doświadczenie z tym rodzajem pracy;
  • Samodzielna praca i elastyczność;
  • Gotowość do nadgodzin;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na austriackich lub niemieckich warunkach;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Przyjemny klimat pracy;
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293