Technik ds. uruchamiania i testów systemów
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
18. 4. 2024

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.
Zadania:

  • Uruchamianie, oraz testy funkcjonalne i akceptacyjne złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy
  • Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych

Wymagania:

  • Znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Kurs języka niemieckiego,
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie  (mieszkanie / pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i TV)

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Technik Niemcy

  • 113 169
    19 179