Elektryk - Budowa Szaf Sterowniczych
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy
QUIP AG
2. 5. 2024

Dla naszego nowego klienta SIEMIENS w Leipzig poszukujemy pilnie:

ELEKTRYKÓW do budowy szaf sterowniczych w pojazdach szynowych

Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym.

Opis stanowiska pracy:

  • budowa szaf sterowniczych
  • poprawne układanie wiązek kabli
  • poprawne czytanie rysunku technicznego

Wymagamy:

  • wykształcenie elektryczne (szkoła zawodowa lub technikum) - Elektryk, Elektromechanik
  • doświadczenie na w/w  stanowisku
  • język niemiecki mile widziany, ale nie konieczny

Oferujemy:

  • długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich
  • ponad taryfowe wynagrodzenie
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji
  • zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Elektryk Niemcy

  • 118 806
    18 864