Technik Dentystyczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Praca dla technika dentystycznego (akryl) w Laboratorium Protetycznym LUX MED

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki cyfrowe, kliniczne jak i laboratoryjne. Dynamicznie rozwijamy się, spełniając plan stworzenia centralnego laboratorium.

My zadbamy o:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o różne formy zatrudnienia (umowę o pracę, umowa zlecenia, działalność gospodarcza).
  • aktywny udział podczas leczenia protetycznego pacjentów (teamwork),
  • wsparcie Kierownika Laboratorium,
  • pracę w zespole, gdzie doceniamy indywidualność i kreatywność,
  • aktywny udział w rozwoju laboratorium,
  • rozwój zawodowy i pracę w interdyscyplinarnym zespole lekarzy,
  • szkolenia z wybranej dziedziny,
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. ​ opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach,
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Zadania:

  • wykonywanie prac akrylowych,
  • wykonywanie rozległych prac na implantach (all on),
  • hybrydowa praca w głównym laboratorium i w mniejszych laboratoriach należących do sieci na terenie Warszawy,
  • bezpośrednia praca z pacjentem podczas zabiegów,
  • konsultowanie planu leczenia z zespołem lekarzy i techników.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • posiadanie tytułu zawodowego technika dentystycznego,
  • posiadanie minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku technika dentystycznego na dziale akrylu,
  • zdolności manualne,
  • znajomość systemów implantologicznych,
  • znajomość współczesnych materiałów stosowanych w protetyce,
  • samodzielna organizacja pracy.

  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń

  • Praca Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080