Technik Obsługi Obiektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Seris
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa -Wola
Budynek Biurowy
Zakres obowiązków
• Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu biurowego,
• Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC),
• Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
• Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.
Wymagania
• Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu - co najmniej 1 rok
• Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,ppoż.
• Mile widziane uprawnienia : SEP
Oferujemy
• Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064