Team Leader zespołu Customer Service
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jesteś pasjonatem w zarządzaniu i motywowaniu zespołów Customer Service? Potrafisz inspirować swój zespół do działania i osiągania wysokich wyników? Jeśli na dodatek masz już doświadczenie na podobnym stanowisku oraz biegle komunikujesz się w j. angielskim to koniecznie zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem, ponieważ dla naszego klienta, który buduje swoje struktury w Polsce poszukujemy Team Leadera zespółu Customer Service.

Dołącz do dynamicznego zespołu i rozpocznij niezapomnianą przygodę zawodową!

Oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu zespołami z obszaru obsługi Klienta
  • Biegłej znajomości j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (min. C1)
  • Umiejętności łatwego budowania i utrzymywania relacji z ludźmi na wszystkich poziomach biznesu
  • Wysokich zdolności coachingowych i mentorskich
  • Nastawienie na rozwój zarówno swój, jak i podległego zespołu
  • Umiejętności interpretowania danych i oraz rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym w godzinach: 9:00 – 21:00

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym: (wymagana dyspozycyjność w godz.: 9:00 – 21:00)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z j. angielskim
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy hybrydowej

Zadania

  • Motywowanie i inspirowanie swojego zespołu do osiągania optymalnych wyników oraz odpowiedzialność za wyniki swoich zespołów
  • Wyznaczanie osiągalnych, ambitnych celów i zadań dla zespołu zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Zrównoważone podejście do zarządzania wynikami w zakresie produktywności, jakości, kompetencji i zachowań
  • Wdrażanie skutecznych technik zarządzania wydajnością, trenowanie, rozwijanie i wspieranie członków zespołu
  • Wspieranie kultury „can-do” w zakresie reagowania na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych i klientów zewnętrznych
  • Działanie jako punkt kontaktowy dla zapytań klientów i eskalacji w razie potrzeby
  • Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości wyników własnych i zespołu
  • Efektywne korzystanie z dostępnych systemów i procesów do skutecznego zarządzania zespołem
  • Doskonalenie usług w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania zasobów i dokładności raportowania

  • Praca Katowice
  • Team leader Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103