Tapicer/Pomocnik tapicera
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Polska
17. 4. 2024

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

- tapicerowanie siedzeń, oparć, podłokietników, poduszek, paneli, dużych mebli, itp.

- praca zgodnie z instrukcją pracy (w tym zszywanie, klejenie i drobna obróbka drewna na podstawie rysunków)

- praca z różnego rodzaju tkaninami (skóra, welur, sztuczna skóra)

Wymagania:

- samodzielność na stanowisku miejsca pracy

- dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego

- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- zatrudniamy również tapicerów do przyuczenia

Oferujemy:

- holenderskie warunki zatrudnienia

- stawka: 2300 €/brutto do 2900 €/brutto

- zakwaterowanie (90 € za tydzień)

- ubezpieczenia (25.02 € za tydzień)

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com

W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: TAP/NL/2023

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782