Pomocnik dekarza
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Polska
17. 4. 2024

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia - Eindhoven

Zakres obowiązków:

- konserwacja i kompleksowa naprawa dachów różnego typu

- praca od poniedziałku do piątku

- praca na jedną zmianę

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- komunikatwyna/dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- niewymagane duże doświadczenie, możliwość przyuczenia

Oferujemy:

- holenderskie warunki zatrudnienia

- stawka: 14,00-15,00 euro brutto/h

- zakwaterowanie (90 € za tydzień)

- ubezpieczenia (25.02 € za tydzień)

- samochód służbowy na dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy i odwrotnie

- pełen pakiet socjalny

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com

W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: DEK/NL/2024

  • Praca Racibórz
  • Dekarz Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179