Szwaczka/Szwacz! Poszukujemy osób do długofalowej współpracy!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szycie opakowań tekstylnych zgodnie przy użyciu maszyny do szycia
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • Umiejętność obsługi maszyn do szycia
  • Precyzja i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą podjęcia długofalowej współpracy bezpośrednio w strukturach firmy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym- wolne weekendy
  • Miesięczną stawkę podstawową oraz rozbudowany system premiowy
  • Szerokie możliwości w firmie dbającej o rozwój swoich pracowników
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem linii 50 i VII bezpośrednio pod firmę!)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509