Specjalista energetyk - poszukujemy 3 osób
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoim głównym zadaniem będzie optymalizacja w zakresie zużycia energii.

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego – preferowany kierunek: energetyka, elektroenergetyka
  • Biegłości w posługiwaniu się programem Excel
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne dodatki płacowe

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

• Kursy językowe w godzinach pracy

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)

• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

• Ubezpieczenie grupowe

• Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509