Szukamy księgowej/księgowego!
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Worwag Pharma Operations
28. 5. 2024

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.
Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma. Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.
Zadania i odpowiedzialności:
•Obsługa systemu Impuls
•Prowadzenie pełnej księgowości.
•Prowadzenie rozliczeń zakupu materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych
•Prowadzenie gospodarki magazynowej spółki produkcyjnej
•Współpraca z Głównym Księgowym
•Udzielanie wsparcia z obszaru finansowego innym działom firmy.
Oczekiwania:
•Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse) lub ukończony kurs II stopnia w Stowarzyszeniu Księgowych.
•Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/go,
•Znajomość przepisów podatkowych CIT i VAT
•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min. B2.
•Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
Nasza oferta:
•Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.
•Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.
•Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.
•Możliwość rozwoju zawodowego.
•Prywatna opieka medyczna.
•Ubezpieczenie na życie.
•Dofinansowanie do wypoczynku.
•System kafeteryjny.
•Karta Multisport.
•Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
•Spotkania integracyjne.
•Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
•Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080