Szlifierz narzędziowy
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Jesteś absolwentem szkoły technicznej i praca na obrabiarkach nie ma dla Ciebie tajemnic?

Mamy dla Ciebie pracę! Aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego lub zawodowego o profilu mechanicznym
  • doświadczenia na stanowisku szlifierza narzędziowego
  • obsługi szlifierek narzędziowych do szlifowania na płasko i na okrągło
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • bardzo dobrej znajomości obsługi sprzętu pomiarowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 35 do 50 zł brutto / h (zależne od doświadczenia)
  • premie uznaniową
  • umowę o pracę
  • szkolenia wprowadzające

Zadania

  • precyzyjne szlifowanie płaszczyzn, wałków i otworów elementów form wtryskowych oraz części maszyn (tolerancja wykonania 0,01mm)
  • kontrola pomiarowa wykonanych detali

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246