Ślusarz narzędziowy
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Znasz rysunek techniczny? Posiadasz doświadczenie w pracy ślusarza narzędziowego, w pracy przy formach wtryskowych? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Interesuje Cię realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?

Świetnie! Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Aplikuj już teraz na stanowisko ślusarza narzędziowego i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Józefów (powiat Otwocki)

Oczekujemy

  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu pomiarowego,
  • wiedza z zakresu obróbki metali.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę- bezpośrednie zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15,
  • stawkę godzinową w wysokości 35-45zł/h brutto,
  • atrakcyjne premie uznaniowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Zadania

  • wykonywanie przezbrojeń form wtryskowych i przygotowanie form do produkcji,
  • wykonywanie konserwacji i napraw narzędzi produkcyjnych,
  • uczestniczenie w procesie produkcji nowych narzędzi,

  • Praca Józefów
  • Ślusarz Józefów
  • Ślusarz Józefów nad Wisłą
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246