Szlifierz
  • Bielsko-Biała
Szlifierz
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BULTEN POLSKA S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa szlifierek do otworów;
  • wykonywanie prac szlifierskich i docieranie narzędzi;
  • dobieranie materiałów szlifierskich w zależności od obrabianego materiału i od chropowatości powierzchni;
  • szlifowanie i docieranie narzędzi z otworem;
  • praca w systemie 3-zmianowym;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • znajomość rysunku technicznego (lub nauka w trakcie szkolenia);
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze szlifierek do otworów, szlifierek do płaszczyzn, polerek, docieraczki;

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
  • umowę o pracę - praca na trzy zmiany;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny : wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stołówce płatny przez pracodawce;
  • szkolenie oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wynagrodzenie brutto od 6.000,00/PLN miesięczne;

Bliższe informacje znajdziesz na Profilu pracodawcy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Szlifierz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532