Supervisor działu Digital @ Cityboard Media
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Cityboard Media
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Samodzielna współpraca w rozwijającej się agencji digitalowej specjalizującej się w nowych formach komunikacji oraz synergii mediów;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Indywidualna ścieżka rozwoju uwzględniająca Twoje predyspozycje i preferencje;
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed;
  • Kartę Medicover Sport;
  • Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B/zlecenie dla studentów.

Oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy z Klientami w agencji digital;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczne podejście do zmian;
  • Zorientowanie na szczegóły i zdolność do podejmowania szybkich decyzji, ustalanie priorytetów;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz operowania liczbami;umiejętności sprawnego zarządzania kilkoma projektami jednocześnie;
  • umiejętności obsługi aplikacji pakietu MS365 (Word, Excel, PowerPoint, Teams).

Oferujemy:

,[Zarządzanie projektami digitalowymi w całym cyklu życia, od przygotowywania briefingu do prezentacji raportów; , Koordynacja działań i priorytetów zespołów biorących udział w realizacji projektów;4 , Przygotowywanie harmonogramów realizacji projektów, ustalanie zasobów i deadline’ów; , Monitorowanie założonych wskaźników, weryfikacja efektywności prowadzonych działań, rezultatów prac, budżetu i kluczowych aspektów projektów; , Nadzór nad terminowym i prawidłowym dostarczaniem materiałów do kampanii, ich obiegiem oraz archiwizacją; , Proponowanie działań korygujących, usprawniających realizację projektów , Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami, informowanie o przebiegu działań i dbanie o płynny przepływ informacji; , Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi podwykonawcami; , Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz sprawozdań dla Klientów; , Udział w spotkaniach z Klientami.  Requirements: Excel, PowerPoint, Digital marketing, Project management, client service Tools: . Additionally: Private healthcare, Sport subscription, Free coffee, Bike parking, Shower.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030