Stolarz Meblowy
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska
JOB INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla naszego klienta, renomowanej firmy specjalizującej się w produkcji i montażu mebli kuchennych oraz innych mebli na zamówienie, poszukujemy doświadczonego Stolarza Meblowego. Zapraszamy do aplikowania, jeśli posiadacie doświadczenie w tworzeniu mebli wysokiej jakości i chcecie rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie.
Zakres obowiązków:
-Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli na zamówienie.
-Dobór materiałów i kontrola jakości wykonania.
-Montaż mebli na miejscu u klientów.
-Praca zgodnie z ustalonymi specyfikacjami i terminami.
Wymagania stanowiska
-Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako stolarz meblowy.-Umiejętność pracy z różnymi materiałami i narzędziami stolarskimi.-Zdolność do czytania rysunków technicznych i realizacji projektów zgodnie z -nimi.-Precyzja i dbałość o detale.-Prawo jazdy kategorii B.(mile widziane)
Oferujemy
-Umowę o pracę na pełny etat.-Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.-Możliwości rozwoju i szkoleń w ramach firmy.-Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.
Sposób aplikacji:Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @ temacie wiadomości proszę wpisać „Stolarz Meblowy - Głogów Małopolski”.

  • Praca Głogów Małopolski
  • Stolarz Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864