Stolarz Meblowy
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, podkarpackie, Polska
Hrappka.pl
2. 5. 2024

#1127501

Dla naszego klienta, renomowanej firmy specjalizującej się w produkcji i montażu mebli kuchennych oraz innych mebli na zamówienie, poszukujemy doświadczonego Stolarza Meblowego. Zapraszamy do aplikowania, jeśli posiadacie doświadczenie w tworzeniu mebli wysokiej jakości i chcecie rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie.

Zakres obowiązków:

-Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli na zamówienie.

-Dobór materiałów i kontrola jakości wykonania.

-Montaż mebli na miejscu u klientów.

-Praca zgodnie z ustalonymi specyfikacjami i terminami.

-Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako stolarz meblowy.
-Umiejętność pracy z różnymi materiałami i narzędziami stolarskimi.
-Zdolność do czytania rysunków technicznych i realizacji projektów zgodnie z -nimi.
-Precyzja i dbałość o detale.
-Prawo jazdy kategorii B.(mile widziane)

-Umowę o pracę na pełny etat.
-Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.
-Możliwości rozwoju i szkoleń w ramach firmy.
-Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.
Sposób aplikacji:
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres  W temacie wiadomości proszę wpisać „Stolarz Meblowy - Głogów Małopolski”.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Głogów Małopolski
  • Stolarz Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864