Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny. Niemcy, niemiecka umowa
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Niemiecka firma producent KIRST, która od 40 lat zajmuje się produkcją drewnianych stajni i boksów dla koni, chętnie zatrudni do swojego zespołu parę osób.

Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: Niemcy: Nadrenia-Palatynat. Irmenach, 56843 (okolice Wiesbaden).

Inwestycja: produkowanie drewnianych boksów dla koni.

Stawka: 15-18 euro/h.

Zadania:

  • Prace dekarskie, stolarskie,
  • Prace montażowe i budowlane przy stajniach dla koni.
  • Praca z drewnem.

WYMAGANIA:

Dla nas ważne, żeby pracownik miał:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, kat. C – mile widziana,
  • Zdolności i praktyki w pracach związanych z drewna,
  • Znajomość j. niemieckiego do komunikacji.

OFERUJEMY:

Pracując z nami, będziesz miał:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 16.30 oraz w sobotę dla chętnych,
  • Pierwsze 3 mc pracodawca opłaca kwaterę, potem pomaga w znalezieniu innego.

Zjazdy urlopowe do Polski są we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 267 530 (WhatsApp) / 533 026 236 lub pisz sms „Kirst”

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Cieśla Gorzów Wielkopolski
  • Stolarz Gorzów Wielkopolski
  • Dekarz Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851