Praca za granica Spawacz/ślusarz, Plauen Niemcy
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Perconi GmbH
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Firma PERCONI GmbH zajmująca się branża specjalistyczna chętnie nawiąże współprace z ambitnymi ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Spawalniczej. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w Plauen oraz inne lokalizacje. Z pewnością dla każdego znajdzie się stanowisko odpowiadające kwalifikacjom.
Zadania : Spawanie konstrukcji stalowych Przygotowanie części montażowych Spawanie blach rożnej grubości Spawanie rur o różnych grubościach Czytanie rysunku technicznego Dbałość o stanowisko pracy Metody MIG/MAG
Wymagania : Wykształcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku Spawacza Komunikacja w j. Niemieckim poziom A2/B1 Auto na wyjazd Aktualne certyfikaty spawalnicze uprawnienia na suwnice
Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o stalą Niemiecka umowę o prace z wszelkimi świadczeniami socjalnymi Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca Zarobki w przedziale 3000€ do 3100€ netto w zależności od wypracowanych godzin oraz dodatków Zeitkonto 35 godzin Opiekę Polskiego koordynatora Zapewniamy zakwaterowanie Dodatki świąteczne i urlopowe Dodatki do odzieży roboczej

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Ślusarz Gorzów Wielkopolski
  • Spawacz Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190