Stażysty na stanowisko - Pracownik ds. promocji, reklamy
  • Fabianki
Fabianki, Fabianki, Kujawsko-pomorskie, Polska
Pałucki - Textil
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Jeśli szukasz ciekawej pracy a na dodatek lubisz modę,
znane marki nie są Ci obce zapraszamy do Naszego Zespołu
Nasza firma szuka Stażysty na stanowisko - Pracownik ds. promocji, reklamy
Twój zakres obowiązków
• sporządzanie tekstów oraz krótkich rolek, filmików na social media,
• robienie zdjęć i tworzenie stylizacji,
• zarządzanie treściami na portalach społecznościowych,
• zarządzanie mediami społecznościowymi.
Wymagania:
• umiejętność pracy z tekstem,
• umiejętność tworzenia i montowania video,
• znajomość trendów, zwłaszcza z platformy TikTok.
Zapewniamy dowóz z Włocławka
Praca w miejscowości Skórzno ok. 8 km od Włocławka
Jak do Nas dołączyć?
Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 7-15 pod numerem tel. 661744536

  • Praca Fabianki
  • Pracownik biurowy Fabianki
  • Pracownik fizyczny Fabianki
  • Pracownik produkcji Fabianki
  • Fabianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228