Pracownik ds. Obsługi Klienta i Zamówień | Praca biurowa - Włocławek
  • Włocławek
Włocławek
MDECO Kamil Janiszewski
29. 9. 2023
od 4300 zł brutto

=MLAMP.pl= jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się e-sklepów z branży oświetleniowej i designerskiej w regionie. Nasz Zespół tworzą młodzi i kreatywni absolwenci i studenci.

Szukamy równie energicznej i zmotywowanej osoby, która do nas dołączy na stanowisko Pracownik ds Obsługi Zamówień

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

- bieżące prowadzenie stanów magazynowych

- wystawianie faktur do systemu

- obsługa zwrotów i reklamacji oraz kontakt z Klientami i dostawcami

- przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu

- uzupełnianie informacji o produktach w panelu e-sklepu

- stała współpraca z zespołem sprzedaży, marketingu i księgowości

- inne zlecone zadania administracyjne

Co dla Ciebie oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym

- interesujące i wciągające projekty w Teamie =mlamp.pl=

- pozytywną i luźną atmosferę oraz niezależne stanowisko pracy

- intensywny rozwój i wiedzę z zakresu księgowości i pracy biurowej

Czego od Ciebie oczekujemy:

- sumienność, dokładność i komunikatywność

- umiejętność analitycznego myślenia i chęci do pracy w zespole

- min. wykształcenie średnie

- otwartości oraz gotowości do podejmowania nowych wyzwań

Twoimi dodatkowymi atutami na rozmowie rekrutacyjnej będą:

- znajomość jednego z programów księgowych Subiekt, Symfonia lub inny

- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub w dziale realizacji zamówień

- doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, np. Idosell / Presta / Allegro / Amazon lub eBay

- umiejętność analitycznego myślenia i dobra znajomość funkcji w Excelu

- umiejętność szybkiego pisania

Jeśli nie posiadasz doświadczenia > na początku współpracy nie zaproponujemy Ci umowy o pracę. Pamiętaj że żeby nauczyć Ciebie odpowienich zadań musimy poświęcić czas innych osób z naszego zespołu . Gdy nabędziesz odpowiedni poziom umiejętności po okresie próbnym zaoferujemy Ci umowę na pełen etat i stałe miejsce w naszej firmie :-)

Uwaga - szukamy Osób gotowych do nauki i działania. Najważniejsze są Twoje chęci i otwarta głowa.

Praca z nami to przygoda i rozwój Twoich kwalifikacji ważnych na rynku pracy.

Pracujemy pon-pt. w godz. 8-16 w siedzibie firmy we Włocławku.

Równolegle prowadzimy również osobne rekrutacje na stanowiska Specjalista ds. Marketingu i Social Media, Obsługi Sklepu Internetowego oraz Pakowacz .

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie lub możesz nam Kogoś polecić - koniecznie prześlij CV ze zdjęciem na adres rekrutacja()mlamp.pl z dopiskiem =Obsługa Klienta=

W celu umożliwienia procesu rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści:

Do przesyłanej aplikacji nie zapomnij dołączyć następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Włocławek
  • Specjalista ds. obsługi klienta Włocławek
  • Tajemniczy klient Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Obsługa hotelowa Włocławek
  • Obsługa gastronomii Włocławek
  • Pracownik ds. administracji Włocławek
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Włocławek
  • Specjalista ds. kadr i płac Włocławek
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Włocławek
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714