Stażysta w Laboratorium Ortodontycznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Medea Health Sp. z o.o
3. 4. 2024

Laboratorium ortodontyczne Torey Dent to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości aparatów ortodontycznych.

Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o detale to cechy wyróżniające laboratorium Torey Dent na rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Jako stażysta w naszym laboratorium ortodontycznym będziesz uczestniczył/-a w procesach produkcyjnych związanych z wyrobami ortodontycznymi. Będziesz pracować pod nadzorem doświadczonego zespołu, ucząc się technik i procedur stosowanych w tej dziedzinie. Twoje zadania będą obejmować przygotowanie modeli, szlifowanie aparatów, oraz asystowanie w procesie produkcji różnorodnych produktów ortodontycznych.

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci kierunków związanych z techniką dentystyczną.
  • Zainteresowanie ortodoncją oraz chęć nauki nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobicie praktycznego doświadczenia w renomowanym laboratorium ortodontycznym.
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie zdobywanie wiedzy jest priorytetem.
  • Szansę na rozwój osobisty oraz kariery zawodowej w obszarze ortodoncji.
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do harmonogramu uczących się.

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228