Staż w dziale centralnego monitoringu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Dołącz do naszego zespołu Centralnego Monitoringu i weź udział w procesie rozwoju klinicznego w przemyśle farmaceutycznym dla jednej z największych firm z branży. Dajemy Ci wyjątkową szansę rozwoju umiejętności w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Staniesz się częścią dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jeżeli jesteś dostępny około 35 h/tydzień zapraszamy Cię do współpracy!

Lokalizacja: Warszawa Mokotów.

Oczekujemy

  • Statusu studenta (kierunki powiązane ze zdrowiem, m.in. biochemia, biologia, chemia, medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, weterynaria itp.)
  • Znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym używany będzie głownie w mowie),
  • Dokładności, komunikatywności i zaangażowania,
  • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia i wspierania niektórych badań klinicznych jako Associate Central Monitor podczas procesu odkrywania i opracowywania nowych leków przeznaczonych do leczenia chorób układu immunologicznego, onkologicznych, zakaźnych lub chorób układu oddechowego
  • Zdobycie nowych umiejętności i rozwinięcie własnych kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Stawkę godzinową 31 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy, przy przedłużeniu stażu do 12 lub 18 miesięcy stawka przez kolejny okres 34 zł brutto/h,
  • Elastyczne godziny pracy (35h w tygodniu), hybrydowy system pracy (3 dni pracy zdalnej, 2 dni z biura),
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej.

Zadania

  • Praca z danymi zebranymi w ramach badań klinicznych (dane demograficzne, dane o charakterystyce choroby, dane laboratoryjne, dane radiologiczne, dane dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności) oraz zapewnienie prawidłowego gromadzenia danych,
  • Współpraca z różnymi działami, w tym zagranicznymi,
  • Wspieranie działu Central Monitoringu w różnego typu aktywnościach wpływających na jakość i wydajność prowadzonych badań klinicznych.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315