Płatny staż w dziale finansów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Jesteś ciekawy jak wygląda praca w dziale finansowym międzynarodowej firmie farmaceutycznej? Zastanawiasz się jak w praktyce wykorzystać wiedzę ze studiów? A może chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności analityczne lub szukasz miejsca, w którym zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe? Zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Oczekujemy

  • Studenta (4 lub 5 roku) kierunków finansowych, ekonomicznych,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office (w szczególności aplikacji Excel),
  • Umiejętności analitycznych i logicznego myślenia,
  • Umiejętności i chęci do szybkiego uczenia się.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie na poziomie 31 zł/h brutto przez pierwszych 6 miesięcy, po przedłużeniu stawka wzrasta do 34 zł/h brutto,
  • Ambitne zadania pozwalające na szybkie zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego,
  • Pełne wdrożenie umożliwiające poznanie narzędzi analitycznych i systemów finansowych (SAP, Power BI, Analysis for Office),
  • Pracę w systemie hybrydowym (wymagana dyspozycyjność 30-35 godzin tygodniowo),
  • Benefity Randstad (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Zadania

  • Wsparcie zespołu planowania finansowego w przygotowywaniu analiz i raportów finansowych,
  • Wsparcie w procesach zamknięcia miesiąca i w procesach planistycznych,
  • Przygotowanie narzędzi analitycznych i aktualizacja systemów finansowych,
  • Wsparcie w przeglądach i kontrolach kosztów operacyjnych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190