STAŻ W BIURZE MAKLERSKIM (OBSZAR KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH) - DLA OSÓB STUDIUJĄCYCH ZA GRANICĄ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1075556601

Obowiązki

  • umowę zlecenia na 3 miesiące, ale jeśli chcesz wcześniej skończyć staż i wrócić na uczelnię – jesteśmy elastyczni ????,

  • 2-tygodniowy program mentoringowy – po tym czasie #TyWybierasz czy chcesz kontynuować współpracę w ramach podpisanej umowy,

  • wsparcie opiekuna – wiemy, że nauka pod okiem doświadczonych specjalistów jest szczególnie ważna.

Wymagania

  • prowadzimy analizy akcji jako jeden z najlepszych i największych zespołów analiz w CEE,
  • budujemy i aktualizujemy modele wyceny spółek giełdowych z regionu CEE,
  • przygotowujemy analizy rynku w ramach różnych sektorów gospodarki,
  • przygotowujemy prognozy wyników kwartalnych oraz raporty analityczne,
  • wykorzystujemy serwisy typu Bloomberg.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851