Analityk Akcji w Biurze Maklerskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1055991401

Obowiązki

  • Sporządzanie analiz dla spółek giełdowych i wydawanie rekomendacji inwestycyjnych.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami instytucjonalnymi w zakresie spółek i sektorów będących przedmiotem analiz.
  • Dystrybucję sporządzanych analiz inwestycyjnych wśród Klientów Biura Maklerskiego.
  • Prezentację swoich analiz i opinii.
  • Kontakt z mediami w obrębie analizowanych spółek i sektorów.

Wymagania

  • Masz ukończone studia wyższe lub jesteś elastyczny na ostatnim roku studiów.
  • Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy analityka akcji jak i na osoby na początkowym etapie rozwoju kariery.
  • Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem jako analityk akcji i posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze maklerskim, TFI, OFE lub w pracy powiązanej z rynkiem kapitałowym.
  • Jeśli jesteś na początkowym etapie rozwoju kariery to my jesteśmy otwarci na osoby zainteresowane rynkiem kapitałowym z 5 roku studiów, z praktyką w DM, TFI, OFE.
  • Jesteś zainteresowany rynkiem kapitałowym i gospodarką.
  • Mile widziany jest tytuł CFA lub licencja doradcy inwestycyjnego.
  • Posiadasz biegłość finansowego angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znasz obsługę terminala Bloomberg.
  • Biegle posługujesz się Excelem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864